Insolvence

Insolvence jako taková, je velmi rozsáhlá problematika, která potřebuje zhodnocení odborníka v daném oboru. Je důležité zhodnotit, která část řízení je pro vás vhodná a do které části spadáte.

Pokud budete chtít v této problematice pomoci, neváhejte nás kontaktovat!

Insolvenční řízení lze rozdělit na několik jednotlivých segmentů vyhodnocení do kterého segmentu spadáte je někdy velmi obtížné, poskytujeme zde následující schéma, které Vám může pomoci v orientaci. V případě, že si nebudete vědět rady kontaktujte nás - rádi Vám poradíme!

Podle toho kterou část spadáte se insolvenční řízení dále dělí na

Naše společnost se specializuje především na sekci 1 a 2 tedy oddlužení a konkurz bližní informace získáte o dané problematice v produktech společnosti.

Co je insolvence?

Insolvenční řízení je obecně jakékoliv zvláštní soudní řízení, jehož předmětem je projednat úpadek. Toto řízení je upraveno insolvenčním zákonem.

K tomu, aby insolvenční řízení mohlo proběhnout, není potřeba exekučního titulu. Podmínky, které jsou nutné, aby řízení proběhlo se zjišťují až v průběhu realizace opatření. Týká se vždy určitých situací , které vyžadují, aby jim dané zásady byly upraveny.

Cílem řízení je dosáhnout majetkového uspořádání mezi větším počtem subjektů, které by krizovousituaci překonalo anebo z ní vyvodilo nezbytné důsledky.

Uplatňuje rovné podmínky pro věřitelé, až na vyjímky , kdy jsme o tzv. zvýhodněné pohledávky.

Insolvenční návrh může podat

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte nás kontaktovat.

Tel.: +420 725 155 745
E-mail: info@nsinvest.cz

Upozornění ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:
Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.