Oddlužení

Pro koho je určeno

Oddlužení se týká fyzických osob nepodnikajících, od roku 2014 již i podnikatelů.

Mnoho lidí má problémy při splácení dosavadních půjček či úvěru. Většině již naskočili exekuce či platební rozkazy. Dluhy rostou o penále, věřitel chce své pohledávky splatit celé naráz. Může se jen stát, že přestanete stíhat splácet dané dluhy a žijete od výplaty k výplatě, protože suma splátek půjček dosahuje téměř vašeho příjmu.

Pokud je to váš případ je pro vás vhodné právě oddlužení. Mnozí klienti se domnívají, že vzít si půjčku a vyplatit dosavadní dluhy je nejlepší řešení. Ovšem to je obrovský omyl.

Pár proč je oddlužení lepší než půjčka:

Oddlužení, osobní bankrot - kdy zhodnotit zda je to pro mě to pravé

Pokud jste si řekli alespoň jednou ano, neváhejte nás kontaktovat!


Výhody osobního bankrotu oddlužení.

Osobní bankrot Vám sníží splátku na únosnou mez dle Vašich potřeb a bude se Vám v průběhu flexibilně přibpůsobovat dle Vašich potřeb. Může dojít k snížení závazků až o 70% a zbytek dluhů bude rozložen do splátek v následujích 5 letech. Osobní bankrot oddlužení Vám pomůže začít žít normální bezdlužný život. Po skončení splátkového kalendáře budete automaticky vymazani z insolvenčního rejstříku. Budete žít v klidu bez stresu a strachu z vymahačů

Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou schůzku!

Jak vyřidit oddlužení:

Tel.: +420 725 155 745
E-mail: info@nsinvest.cz

Upozornění ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:
Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.